Маріуполь: Життя з конфліктом та постконфліктні перспективи

Маріуполь – це велике промислове місто на півдні Донецької області. Мі-сто є одним з найважливіших промислових центрів України, тут розташовані два мета-лургійних підприємства. Міжнародний морський торговельний порт – найбільший і найбільш оснащений порт Азовського моря, один з чотирьох найбільших в Україні. З початком у 2014 році озброєного конфлікту на території Донецької та Луганської областей Маріуполь став найважливішою стратегічною точкою, об’єктом зіткнення про-тиборчих сторін.

Дослідження проводилося з метою з’ясувати уявлення жителів Маріуполя та його околиць про локальні наслідки конфлікту, визначення очікувань громадян, бізнесу та представників влади з мінімізації його впливу, а також пошуку точок діалогу і співпраці, які є можливими між громадою, бізнесом та місцевою владою з метою вирішення най-більш актуальних локальних питань.

Дослідження проведено громадською організацією «Маріупольська Спілка Молоді» на замовлення International Alert за фінансової підтримки Європейського Союзу.

(English/Русский)